Česká verze Slovenská verzia

Vyhledávání:

Rozšířené vyhledávání

Nákupní košík

Celkem za: 0 Kč

Aktuality

11.12.2017DODÁVKY před Vánocemi

14.03.2016Dárek

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Provozovatel

KOEXIMPO, spol. s r.o.
ul. Lipová č. 1986
737 01 Český Těšín

IČO: 18055826
DIČ: CZ18055826

Tel.: +420 558 761 895, 731 652 857
Fax: +420 558 711 713

E-mail
HOT-LINE

KDE NÁS NAJDETE - mapka

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Nejkrásnější dárek ke Dni matek

Květen krásně začíná a my se můžeme těšit na teplejší dny plné vonících květů a slunečních paprsků. Květen však každoročně přináší i významný den, na který bychom neměli zapomenout. Vždy druhá květnová neděle je věnována Dni matek.

Den matek

Na Den matek bychom neměli zapomenout ani letos. Ať máme za sebou pár let života, či už jsme dospělí, jedná se o skvělou příležitost, jak mamince vyjádřit díky za její péči a obdiv za trpělivost a vytrvalost, kterou s námi měla a mnohdy pořád má.

Kouzelný dárek na Den matek

A čím maminku na Den matek obdarovat? Máma určitě neočekává honosné dary, vhodné jsou spíš drobnosti, které potěší, mají hodnotu a vyjádří všechnu lásku. Radost určitě udělá krásná kytička či rukodělný výrobek od srdce. Zkuste ale tento Den matek pojmout opravdu výjimečně a připravte mamince překvapení v podobě dojemných vzpomínek a nejkrsánějších společných okamžiků.

Protřiďte doma rodinné fotografie a vyberte tu, kterou máte s mámou nejraději, nechejte ji znovu vyvolat a na Den matek ji věnujte v krásném fotorámečku. Nebo vyberte všechny šťastné společné chvíle, fotky z významných událostí a hezké momenty a vytvořte mamince dokonalé fotoalbum plné zážitků vás dvou.

Příprava takového kouzelného dárku ke Dni matek ani moc nestojí. Chce to jen trochu příjemně stráveného času na procházení fotek a rodinných pokladů. Ty pravé fotoalba a rámečky na fotky vám dodáme my. 

PřihlášeníRegistrace

Cenová bomba